X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

سر و صدای «استغفرالله» کاری در زنجان

به به . سرمان مثل آدم به کار خودمان است و نمی فهمیم چه خبر است در اطراف و اکناف این مملکت. زنجانی ها هم راه افتادند ما شاء الله . صلوات یادتان نرود!

ترجمه:

آقا چه فرقی می کند زنجان باشد یا همین بلدیه خودمان. طرف فرنگی باشد یا سردار مکرم شهربانی. به قوا داش ممد خدا بیامرز، در قاموس ما خلاف ، صواب نمی شود.البته می شود ها . با یک وثیقه 50 میلیونی ناقابل.۱  الا ایهاالحال  در همان کتاب قانون  نوشته اند برایمان که جرم ، جرم است برادر . البت مضاف بر آن،  باید به دار کشید این ها را تا دیگرجگر نکند کسی در اداره از این کار ها بکند. زیر عکس آقا قباحت دارد به مولا. اگر داش ممد بود یک تنه می رفت  زنجان شلوارش را ...  مگر خاطرات «استغفرالله»ی آن روسپی محترم را نشنیده اید که حاج آقا عکس امام و آقا را بر می گرداند هنگام ... استغفرالله. کارمان به کجا رسیده که باید مجلس رساله خوانی راه بیاندازیم اینجا! بگذریم . فکر نکنید فقط دانشگاه زنجان و شهرداری و صدا و سیما بوده ها ! در سازمان... و اداره ... هم صرافتی به راه است هر روز بعد از ساعت کاری(زبانم من باب مصالح فردی قاصر است از بیان هر دو به خدا ، فقط گفتم که بدانید اوضاع خیلی هاشورتر از این نقل هاست. 2) داشتم عرض می کردم. باید دار کشید این ها را در همان میدان 7 تیر. باید 7تیر داد دست گشت های ارشاد تا سولاخ سولاخشان کنند بی پدر ها را . یکی نیست به این مردک بگوید یک نفر از انجمن کثیر مدیرانی که  فساد اخلاقی دارند، گندش را در آوردند بی جنبه ! همان سردار معظم هم ۶ ماه زیر نظر بود تا آخر مچش را گرفتند. مرتیکه حتما باید فیلمت را پخش می کردند ؟  ایران است دیگر . «استغفرالله» کاری هایش هم بی جنبه گری است به مولا.

*1- البت این تیکه به عمر داش ممد قد نداد. خدا بیامرز چشمش منور نشد به این دست گل ها

*2-خیلی یعنی خیلی . خودتان که می دانید . بر اساس تحقیقات صورت گرفته از سوی موسسه «دورنگار» 78 درصد از مدیران سازمانی فساد اخلاقی دارند.

پ ن : آن بابایی که اطلاعیه 2 تا پست پیش را صادر کرده بود ، خدا را شکر برکنار شد از کارش.. او هم یک بی پدری بود مثل همین ها . باید دارشان زد به خدا . در میدان 7 تیر ...

!! نوشته شده توسط محمد جواد رفیع پور | 01:53 | دوشنبه 27 خرداد‌ماه سال 1387 نظرات (4)