X
تبلیغات
رایتل

قالیباف اصلاح طلب می آید

 خبرهای رسیده حاکی از آن است که محمد باقر قالیباف با حذف چهره های اصولگرا از ستاد انتخاباتی خود قصد دارد خود را چهره ای تماما اصلاح طلب نشان دهد. 

قالیباف ستاد انتخاباتی خود را در تمامی شهر های کشور فعال کرده است و در بخش هایی نیز در حال جذب نیرو است.

خبرگزاری رسمی دولت گزارش داده است که ستاد انتخاباتی شهردار تهران تاکنون با اقشار مختلف از جمله فعالان اقتصادی، برخی از بازیگران، هنرمندان و ورزشکاران همچنین کارگردانان سینما جلسات متعددی داشته است. گفته می شود در این نشست، موضوعاتی مطرح شده است که در حمایت از جریان اصلاح طلبی بوده و موجب اعتراض برخی از حاضران در جلسه شده است.

ایرنا در ادامه گزارش خود به نقل از «یک منبع آگاه» ناشناس مدعی شده است: موضوعات مطرح شده در این نشست، نسبیتی با جریان اصولگرایی نداشته است. به همین دلیل برخی از نمایندگان ستاد انتخاباتی قالیباف در شهرستان‌ها اعلام کرده اند که دیگر در این نشست ها حاضر نمی شوند!

 امروز هم سایت پرس تی وی گزارشی درباره آغاز به کار ستاد انتخاباتی قالیباف منتشر کرده بود اما در این سایت خبری هیچ خبری از برنامه های قالیباف گزارش نشده است.

 ستاد انتخاباتی قالیباف اخیراً نشستی با حضور نمایندگان ستادهای انتخاباتی و با هدف تبیین راهکارهای تبلیغاتی در شیراز داشته است.

شنیده می شود محمد اسدی داماد منوچهر متکی وزیر امور خارجه و مسئول سامانه پیام کوتاه همشهری مسئولیت ستاد انتخاباتی قالیباف را بر عهده گرفته است. 

 مشاور قالیباف در امور مطبوعاتی هنوز سمت خاصی در ستاد انتخاباتی شهردار پایتخت نگرفته است و تنها به تحلیل محتوای روزنامه ها و سایت های خبری و ارایه روزانه آنها به شهردار پایتخت می پردازد.

!! نوشته شده توسط محمد جواد رفیع پور | 23:16 | چهارشنبه 6 آذر‌ماه سال 1387 نظرات (6)