X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

مدیر عامل خبرگزاری پانا نیامده رفت


مدیر عامل جدید خبرگزاری کانون دانش آموزی با گذشت کمتر از 50 روز از آغاز فعالیت خود، با کارکنان این مجموعه خداحافظی کرد.

با وجود گذشت کمتر از 50 روز از مدیریت «احسان مقدم» بر خبرگزاری کانون دانش آموزی(پانا)، به دلیل مشکلات به وجود آمده در اثر اقدامات غیر کارشناسی او در بدنه این خبرگزاری، مقدم مجبور به استعفا شد.
پیش از این و همزمان با شروع به کار دولت نهم «امیر محمد خرازانی» رییس گروه مشاوران جوان وزیر آموزش و پرورش به عنوان اولین مدیرعامل پانا منصوب شد؛ اما در کمتر از یک ماه به دلیل اختلافات به وجود آمده با مدیران سازمان دانش آموزی، او مدیریت مجموعه را رها کرد.
چندی بعد معاون اداری مالی سازمان دانش آموزی به سمت مدیرعاملی پانا منصوب شد و پس از گذشت چندماه «نجار»سکان هدایت پانا را به دست گرفت.
با آغاز سال 86، نجار نیز از مجموعه خداحافظی کرد و بار دیگر خرازانی مشاور جوان وزیر آموزش و پرورش سمت مدیرعاملی خبرگزاری را با حکم وزیر به دست آورد. اما به دلیل اعزام خرازانی به خدمت سربازی، پای مدیرعامل دیگری به نام «احسان مقدم» به ساختمان خبرگزاری کانون دانش آموزی باز شد. او متولد سال 62 است که  در باشگاه خبرنگاران، روزنامه کیهان و روابط عمومی رجا فعالیت کرده است.
این مدیر جوان در بدو ورودش به مجموعه دستور داد که درب اتاق مدیریت را تغییر دهند و از در با روکش چرم که در مخصوص اتاق مدیران نفتی است استفاده کنند.
در نهایت اقدامات نسنجیده این مدیر جوان باعث شد تا با گذشت کمتر از 50 روز از آغاز فعالیت مقدم در پانا، او مجبور به خداحافظی شود. 
در همین راستا او خبرنگاران و دبیران سرویس پانا را به اتاق خود دعوت کرد و از آنها خواست تا مشکلات به وجود آمده را به صورت واضح بیان کنند.
در این جلسه نیز عوامل پانا از مشکلات به وجود آمده عبور نکردند و اقدامات غیر کارشناسی مقدم در این مدت کوتاه را به او گوشزد کردند.
!! نوشته شده توسط محمد جواد رفیع پور | 21:35 | چهارشنبه 13 شهریور‌ماه سال 1387 نظرات (7)