X
تبلیغات
رایتل

می خواستیم زن بگیریم

همه چیز را می توانم تحمل کنم . تصورش را بکنید با پوتین های مزخرف سربازی و کچل کردن هم کنار آمده ام حتی . (!!!!!!!) اما فقط بله قربان گو نیستم این وسط . با وضعیت جاریه ، علی الظاهر قید دانشگاه را هم باید زد . کنکور را که افتضاح دادم به لطف سازمان سنجشی ها . باید در همان پادگان چپ راست کنیم و چپ و راست شویم.

دوستان اگر ندیدید ما را حلال کنید . چرا که پایم به پادگان برسد ، دیگر بیرون نمی آیم از آن خراب شده . با وضعیت شارلاتان واری من ، ۳۸ سال برایم اضافه خدمت می برند . اگر زندان نروم به جرم توهین به مافوق و کتک کاری در سربازخانه و ... و  این حرف ها ، خوب است به خدا . بله قربان گو نیستم تا قربانم هم لبیک نگوید به من .

چه آرزوهایی داشتیم برای خودمان . می خواستیم زن بگیریم تازه . گواهی نامه بگیریم . ماشین بخریم و یک دوری بزنیم در خیابان های پایتخت و بنزینش را ماه به ماه بفروشیم. می خواستیم بمانیم ببینیم این خط ۳ مترو و خط ۲ بی آر تی به کجا می رسد بالاخره. می خواستیم باشیم و یک ذره محمود جان را اذیت کنیم و کاریکاتور بکشیم و بخندیم . می خواستیم تازه جوانی کنیم . مثلا برویم مثل بچه آدم زن بگیریم یا اینکه زن بگیریم یا اینکه سفر تحقیقاتیمان به قطب جنوب را ok  کنیم . می خواستیم تونل توحید و برج میلاد و الحاق به  wto  و قضیه انرژی هسته ای و  ریاست دوره ای سازمان همکاری های منطقه ای را جشن بگیریم. می خواستیم چشممان به جمال رییس جمهور دهم منور شود و گوشمان به نوای نمایندگان مجلس نهم مزین . چه آرزوهایی داشتیم . تازه می خواستیم زن بگیریم مثلا. حالا باید اضافه خدمت بخوریم . ما که دانشگاه قبول نمی شویم به لطف سازمان سنجشی ها .   

!! نوشته شده توسط محمد جواد رفیع پور | 00:34 | چهارشنبه 12 تیر‌ماه سال 1387 نظرات (11)