X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

اورژانس اجتماعی قبلا هم افتتاح شده بود!

آقای وزیر رفاه ببخشید ها، اما شما چه چیزی را افتتاح ثبت جهانی کردید ؟ فعالیتی که از چندین سال قبل افتتاح شده بود چه نیازی به افتتاح داشت آیا ؟

آنچه در مورد اورژانس اجتماعی شنیدیم مداخله ای غیر کارشناسی بیش نبود. وزیر رفاه محترم تنها با افزودن 50 دستگاه خودرو (درکل کشور) به این مجموعه نه تنها به سازمان بهزیستی هیچ کمکی نکرد، بلکه زمینه بروز مشکلات جدیدی را فراهم آورد .

اصلا باب شده است در مملکت ما که یک چیز را شانزده بار افتتاح کنند. بیش از همه در مجموعه مدیریت شهری. یادمان شهدای فداییان اسلام را که یادتان هست؟ فقط یک مجسمه بود و آبنمایی در کنارش. قریب به 3 بار افتتاح شد در شهرداری.

حالا واقعا وزیر رفاه چه چیزی را افتتاح کرده؟ شما فکرش را بکنید برای اورژانس اجتماعی با همین تعداد دستگاه محدود 300 مددکار و روانشناس مورد نیاز است که  به کار گیری همین افراد هم مورد غفلت قرار گرفته است.حالا نمی گویند گیریم طرحی که وجود داشت را دوباره کلید زدیم . نباید در بوق و کرنا کنیمش دیگر. 

درست مانند طرح سوخته شهرداری که مددکار شهر را افتتاح کردند و توسعه آن با وجود تامین اعتبار به 5 منطقه تهران محدود شد. انجمن علمی مددکاری هم رضایت داده بود که به صورت رایگان به این طرح نظارت کند تنها برای اجرای مطلوب آن . خوب مبرهن است که گندش در می آمد دیگر...

با این اوصاف ما هم در همین راستا وبلاگ دورنگار را برای بار دوم افتتاح می کنیم . امید است با استعانت از خدای باری تعالی در این راه موفق باشیم.

!! نوشته شده توسط محمد جواد رفیع پور | 12:30 | دوشنبه 3 تیر‌ماه سال 1387 نظرات (12)