X
تبلیغات
زولا

شهید عباس پالیزدار

قرار است ختم صلوات بگیریم در اینجا. ابتدا شادی روح شهید عباس پالیزدار صلوات جلی ختم کنید تا عرض کنم خدمتتان.

البت هنوز تا صدور حکم شهادت او فرجه ای بس کوتاه باقی است. لکن اتهام عباس خان به 44 شخصیت نظام که اکثر آنها در زمره روحانیون مکرم(صلوات!) و سیاسیون معزز(صلوات نمی خواهد .مبرهن است بر هر کس دیگر) به شمار می روند علی القاعده حکم شهادتش را تثبیت می کند. حکما سوری بازی های اخیر من باب تفتیش منزل چندی از نمایندگان محترم مجلس هم اقناع نمی کند این ملت شهید پرور را. فاطمه آلیا هم گل سر سبدشان بوده که ساعت 11 دیشب ، ریخته اند در خانه اش و تجسس کردند . نمی گویند جلسه غیر علنی دارد بنده خدا و باید زود بخوابد. 11 بدبخت فلک زده را هم که دستشان به جایی بند نبوده-همان زیر دست یا خرده فروش یا دله دزد یا ... خودمان- (که یحتمل همان مدیران بیچاره ایران خودرو بودند) بازداشت کردند.اما الباقی چه ؟

در مخیله ام نمی گنجد که چرا امامی کاشانی عزیز باید هنوز خطبه های نماز جمعه را بگوید و خودش و ما را دعوت کند به تقوای الهی!

همان کاری که آیت الله العظمی علم الهدی در مشهد می کنند.

روایت آیت الله یزدی و آیت الله مرعشی (مده ظلهما عالی و روحی ارواحنا فداکما) هم در نوبه خود معرکه است.باید داستان راستان نوشت در شانشان. اینکه کارخانه 600 میلیاردی را در زمان ریاست ایشان بر قوه قضاییه 126 میلیون قیمت گذاری می کنند و پس از طی مراحل قانونی(!) با مشارکت وزیر فعلی نفت (که دوست نمی دارمش به هیچوجه) به صورت رایگان در اختیار می گیرند... تاراج چوب های شمال را هم اضافه کنید به این ها تا کامل شود پرونده شان. کامل که نمی شود . باید یک شرکت ترابری را اجیر کنیم تا پرونده مفاسد آقایان را حمل کنند.

رفیق دوست عزیز ، عسگر اولادی محترم  و معزی گرامی هم که جای خود دارند . دوستشان دارم. مخصوصا اسدالله خان عزیز . من هم البت چیز های خوبی در چنته دارم.لکن دریغا که ما را راه نمی دهند در کمیته تحقیق و تفحص و از این حرف ها .  

معقوله ای دیگر اما ذهن را درگیر می کند. در سطح تیم ملی که مسابقات مرحله اول را به مثابه بازی های تدارکاتی خوانده اند. اگر به زور هم به خودمان بقلولانیم که ماجرای تصادف کریمی راد خدابیامرز(وزیر سابق دادگستری) طبیعی بوده ، انصافا از کشتن وزیر راه دولت خاتمی و چند نماینده مجلس که نمی توانیم بگذریم. سر آنها را هم مثل پالیزدار کرده اند زیر آب. البته مانده است هنوز تا پالیزدار شهید شود.

پ ن : اگر من هم شهید شدم روزی از برای شادی روحم صلواتی بفرستید قرا.

!! نوشته شده توسط محمد جواد رفیع پور | 21:40 | سه‌شنبه 28 خرداد‌ماه سال 1387 نظرات (8)